O nas

Boomini Modern Dollhouses to marka, która powstała w Polsce w 2013 roku. Od początku jej założenia głównymi priorytetami były jakość, dizajn i bezpieczeństwo użytkowania. Początkowo powstały dwa różniące się stylem domki: White i Wood. Zczasem kolekcja powiększyła się o domek Mini Wood, który jest dwukrotnie mniejszą kopią modelu Wood.

Domki dla lalek Boomini WHITE i Boomini WOOD to produkty wykonane wskali 1:6. Mogą służyć do zabawy albo jako element dekoracyjny domuczy mieszkania. Rozmiarowo pasują do najbardziej popularnych lalektakich jak Barbie, Blythe, Monster High, Momoko i wszystkich innych, których wysokość nie przekracza 30 cm.

Zostały przebadane pod kątem jakości i bezpieczeństwa dla dzieci wniezależnym laboratorium, posiadają certyfikat jakości TUV.

W roku 2014 domek White otrzymał statuetkę Top Design Award.

Domki i meble Boomini obecne są w zamożnych domach na wszystkich kontynentach. Wybierane przez rodziców, dla których ważna jest jakość i piękno. Rekomendowane przez psychologów jako zabawka rozwijająca wyobraźnię, angażująca emocje i intelekt.

Marka na świecie najbardziej popularna jest wśród architektów, fotografów, projektantów i ludzi, którzy cenią w życiu bezpieczeństwo, wyróżniający się styl i jakość.

Boomini to marka, która łączy świat dzieci i dorosłych dając im radość ze wspólnej zabawy.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/boomini/domains/boomini.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4552

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/boomini/domains/boomini.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4552

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/boomini/domains/boomini.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111